MENU
02163451049 / 02163451050
Pts - Cts: 08:30 - 19:00

Hakkımızda

2017 Yılı Mart ayından itibaren İstanbul’un en eski en güzide semtlerinden biri olan Kadıköy’deki mağazamızda hizmete açıldık. Mağazamızın bir bölümünü atölye olarak düzenledik ve atölyemizde mağazamızda satışta olan kutu vb ürünlerimizi hazırlanmaktayız. Neredeyse tamamı elde katlanarak ve/veya yapıştırılarak oluşturulmakta. Dolayısıyla satın aldığınız tüm ürünler el emeği. Atölyemizin sipariş yoğunluğuna ve durumuna göre mağazamızda bulunan bir modelden istediğiniz miktarda kutuyu birkaç dakika , birkaç saat veya birkaç gün içerisinde temin edebilirsiniz.

İhtiyaç ve amaca göre yaklaşık ikiyüz elli çeşit model, kırkın üzerinde farklı renk tonları ve altı farklı şekilde (dikdörtgen, kare, küp, silindir, altıgen ve kalp gibi) kutu üretimi ve satışı yapmaktayız. Kutunun yanında kullanabileceğiniz pelur kâğıdı, kurdele, hazır fiyonk, çiçek ve yüzün üzerinde farklı modelde keçe süsleme gibi yan ve bütünleyici ürünleri temin edebileceğiniz bir kuruluşuz. Kutu kadar şık ve farklı alternatif isterseniz kumaş keseler, önü pencereli kese kâğıtları vb ürünlerimiz de hediyelik veya ikramlık sunumlarda fark yaratıyor.

Halihazırda üretmiş olduğumuz kutulardan perakende veya toptan temin edebileceğiniz gibi kendinize özel logo baskılı veya baskısız , istediğiniz boy , renk ve kalitede kutu da yaptırabilirsiniz. Özel üretim kutu siparişinizin  minimumda (kutunun ölçüsüne bağlı olarak değişmekle birlikte) beş yüz adet veya bin adet olması gerekmektedir.