MENU
02163451049 / 02163451050
Pts - Cts: 08:30 - 19:00

Hakkımızda

2017 Yılı Mart ayından itibaren İstanbul’un en eski en güzide semtlerinden biri olan Kadıköy’deki mağazamızda hizmete açıldık.

Mağazamızın bir bölümünü atölye olarak düzenledik ve atölyemizde mağazamızda satışta olan kutu vb ürünlerimizi hazırlamaktayız. Neredeyse tamamı elde katlanarak veya yapıştırılarak oluşturulduğundan dolayı epey el emeği sarfediliyor. Atölyemizin sipariş yoğunluğuna ve durumuna göre mağazamızda bulunan bir modelden istediğiniz miktarda kutuyu birkaç dakika , birkaç saat veya birkaç gün içerisinde teslim edebiliyoruz.

İhtiyaç ve amaca göre yaklaşık ikiyüz elli çeşit model, kırkın üzerinde farklı renk tonları ve altı farklı şekilde (dikdörtgen, kare, küp, silindir, altıgen ve kalp gibi) kutu üretimi ve satışı yapıyoruz. Kutunun yanında kullanabileceğiniz pelür kâğıdı, kurdele, hazır fiyonk, çiçek ve yüzün üzerinde farklı keçe süslemeleri gibi yan ve bütünleyici ürünleri de temin edebiliyorsunuz. Kutu kadar şık ve farklı alternatif isterseniz eğer kumaş keseler, önü pencereli kese kâğıtları vb ürünlerimiz de hediyelik veya ikramlık sunumlarda fark yaratıyor.

Halihazırda üretmiş olduğumuz kutulardan perakende veya toptan temin edebileceğiniz gibi kendinize özel logo baskılı veya baskısız , istediğiniz boy , renk ve kalitede kutu da yaptırabilirsiniz. Özel üretim kutu siparişinizin  minimumda (kutunun ölçüsüne bağlı olarak değişmekle birlikte) beşyüz veya bin adet olması gerekmektedir.