MENU
02163451049 / 02163451050
Pts - Cts: 08:30 - 19:00

Teslimat & İade

Teslimat Bilgisi :
Siparişiniz, sipariş verdiğiniz günden sonra ki maksimum 5 iş günü içerisinde ilgili MNG Kargo firmasına teslim edilecektir. KARGO BEDELİ ALICI TARAFINDAN TESLİMAT SIRASINDA MNG KARGOYA ÖDENİR. Hafta sonları ve resmi tatil süresince kargolama yapılmamaktadır. Siparişinizin size ulaşması ortalama 2 (iki) iş günüdür. Dağıtım MNG Kargonun yoğunluğuna ya da özel gün ve haftalara göre (yılbaşı , sevgililer günü , anneler günü, kadınlar günü gibi)  değişiklik gösterebilir. Sipariş gönderim aşamalarını Hesabım bölümündeki siparişlerim kısmından takip edebilirsiniz.

*MNG Kargo Güncel Taşıma Fiyat Listesi:

FİYAT DEĞİŞİKLİĞİ NEDENİYLE GÜNCEL FİYATLAR EN KISA SÜREDE YÜKLENECEKTİR


Sipariş İptal Taleplerinizi İçin :
Siparişiniz Hazırlık aşamasında ise eğer ürününüz henüz kargo yetkililerine teslim edilmediyse Kutu Şehri 0216 345 10 49 / 0216 235 10 50 numaralarını arayarak ya da [email protected] adresine mail göndererek bildirebilirsiniz. Siparişiniz gün içerisinde iptal edilecektir.

Ücret İade Süreci :
İade ürününüz Kutu Şehri yetkilileri tarafından incelenerek, iade şartlara uygun olup olmadığı araştırılacaktır. İade prosedürlerine uygun olan ürünlerin iadesi onaylanacak, ürün ücreti 10 iş günü içerisinde bankanıza / kredi kartınıza yatırılacaktır. Bu ücretin hesabınıza yansıması banka prosedürleri gereği 7-15 iş gününü bulabilmektedir.

•Ürün(ler) orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza yollanmalıdır.

• Ürünün satış faturasını mutlaka göndermeniz gerekmektedir.

Ürün/Ürünlerde iade; söz konusu ürün(ler)ün  kargo bedeli gidiş ve geliş olmak üzere alıcı tarafından ödenen ürün bedelinden tahsil edilerek kalan tutar alıcının ürün alırken tercih ettiği ödeme şekline (kredi kartı ile ödeme yaptıysa kredi kartına , havale ile ödeme yaptıysa banka ıban numarasıyla hesabına) göre iadesi yapılır.

• Müşteri, ürünün kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

• Ürün/Ürünlerde değişim; söz konusu ürün(ler)ün değişimi için gönderim ve alım olmak üzere kargo bedeli alıcıya aittir.

İade, Değişim Adresi :

MNG Kargo Antlaşma Numaramız : 65151045 , Ünvan : Boxcity Metin SÖNMEZTEKİN

Açık Adres : Osmanağa Mahallesi Çuhadarağa Sokak No: 13/A 34714 Kadıköy İSTANBUL